Forum www.slubiwesele.eu Strona Główna www.slubiwesele.eu
Forum i portal Ślub i Wesele
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dekoracje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.slubiwesele.eu Strona Główna -> Forum ślubne - Kraków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jusiaVN




Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 19:59, 30 Mar 2008    Temat postu: dekoracje

Dużo ludzi wybiera firmę dekoratorską która proponuje kompleksowe usługi. Spotkałam się z propozycja dla młodych , przygotowania całej uroczystości w jednym klimacie artystycznym i w jednej kolorystyce, pozwala to dobrać wszystkie dodatki w harmonijna gustowną całość.
Bukiet panny ślubnej współgra z sukienka i jest skomponowany z gustem panny młodej do tego dobrana jest kolorystyka i kompozycja kwiatowa stołów. Jedną z takich firm jest artico...
ale więcej inf. nr.4799884:) ta firma ma stronę internetową


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kic




Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 20:17, 30 Mar 2008    Temat postu:

4799884-moj numer gg zapraszam chętnie udzielę inf.. nie tylko na temat tej firmy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mapet1111




Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 10:11, 24 Lut 2012    Temat postu:

a ja szukam jakieś firmy od dekoracji, ale chce zeby byla na naprawdw wysokim poziomie, baloników nie chce Confused a tu widze ze ta strona to raczej taka biesiadna jest Sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lilianna85




Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro 16:43, 27 Cze 2012    Temat postu: zgadzam sie z Pania...

w tak szczególnym dniu, jedynym w zyciu nie wyobrazam sobie innych dekoracji jak tylko te z zywych kwiatow... sa stylowe a przede wszystkim subtelne... Wybralam studio florystyczne, ktore polecila mi przyjaciolka (miala slub w czerwcu) o nazwie Floral-Decor. Na jej ślubie wszystko bylo wrecz idealnie, bez przesady i z klasą. Skontaktowałam się z nimi i przygotowali kilka opcji i pomysłów, zróżnicowanych cenowo. Wybrałam dekorację praktycznie całą z białych róż, ponieważ marzyłam o takiej od dawna... Mają być klasyczne "skrzyneczki" wyścielone różami, do tego masa świec i kryształków, będzie pięknie:)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwia7




Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 8:47, 22 Kwi 2013    Temat postu:

Ja poczyniłam pewne oszczędności w budżecie ślubnym i wszystkie dekoracje wypożyczam w firmie Glamour Moments. Pełen komplet dekoracji na stół kosztuje dużo mniej niż standardowe kwiaty, a efekt jest imponujący:) jak z amerykańskiego filmu. Wszystkie te świeczniki, wazony, ozdobne kompozycje i mnóstwo innych przedmiotów pięknie wypełniają salę i tworzą niepowtarzalną atmosferę. Można wybrać dekoracje z kilku kolekcji: eleganckiej, kryształowej i romantycznej albo dopasować pojedyncze detale do wystroju sali.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Violqsia




Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 13:24, 18 Lis 2014    Temat postu:

Ja mogę polecić firmę EdenArt, jeżeli ktoś planuje ślub w Krakowie lub okolicach. Z Panią Joanną świetnie się współpracuje, wcieliła w życie wszystkie moje pomysły związane z dekoracjami ślubnymi i z dekoracją sali weselnej. Miałam też chyba najpiękniejszy (dla mnie na pewno;P) bukiet ślubny. Cieszę się, że mogę zarekomendować i zrewanżować się firmie za profesjonalną obsługę, śliczne dekoracje i rabat;) Część z zdjęć realizacji dekoracji ślubnych znajduje się tutaj [link widoczny dla zalogowanych] Jak jesteście z Krakowa to fajną rzeczą jest to, że na pierwsze spotkanie Pani Joanna z EdenArt dojedzie na wskazane przez was miejsce w obszarze miasta Kraków.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylviaa




Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 9:23, 11 Lip 2017    Temat postu:

Ja za to mogę śmiało polecić Panią Ewę z dekoratorni Dzika Róża. Jest to osoba, która potrafi stworzyć wspaniałe dekoracje, a w dodatku jest bardzo miła. Łatwo się z nią dogadać w każdej kwestii, dzięki czemu efekt końcowy prezentuje się wyśmienicie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kala9




Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 25
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 13:09, 27 Lut 2018    Temat postu:

Jak szukacie dekoracji weselnych na salę weselną, na stoły czy samochód, to warto sobie przejrzeć asortyment sklepu [link widoczny dla zalogowanych] na dekoracjewesele.pl znajdziecie bardzo duży wybór takich rzeczy, ceny mają przystępne. Oferują też bardzo ładne zaproszenia ślubne, zarówno takie personalizowane, jak i bardziej tradycyjne.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.slubiwesele.eu Strona Główna -> Forum ślubne - Kraków Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin