Forum www.slubiwesele.eu Strona Główna www.slubiwesele.eu
Forum i portal Ślub i Wesele
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zespół Orinoko
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.slubiwesele.eu Strona Główna -> Forum ślubne - Lublin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sławek
Gość






PostWysłany: Czw 11:29, 09 Gru 2010    Temat postu: Zespół Orinoko

Hej wszystkim.
Byłem na weselu z laską gdzie grał Orinoko nie lubię kapel weselnych bo walą w wała i graja z playbacków,ale Orinoko mnie zaskoczyli naprawdę grali i śpiewali ,ich bas-men to najlepszy wokal jaki słyszałem,mnie się podobali bo grali rocka i rege,ale stare babki też wywijały przy poleczkach i disco polo.Ogólnie mówiąc jak ja będę robić wesele to ich biorę ,a byłem pewny że wezmę DJajavascript:emoticon(':lol:')
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beta
Gość






PostWysłany: Czw 10:38, 13 Sty 2011    Temat postu:

Byłam na weselu gdzie grali Orinoko no i byłam bardzo mile zaskoczona,dla mnie to jedna z najlepszych kapel na lubelszczyźnie a śpiewają najlepiej nie ma lepszego zespołu
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JOKA
Gość






PostWysłany: Czw 10:27, 03 Mar 2011    Temat postu:

Orinoko mają jaja zgodze się z przedmowcami można ich brać na ślepo.Jestem kelnerką i słyszałam dużo zespołów a oni są jedni z najlepszych zespołow , mili dla wszystkich uprzejmi i pracowici
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aldo
Gość






PostWysłany: Pon 15:43, 20 Cze 2011    Temat postu:

Orinoko grali u mnie na weselu w maju 2011,dla mnie i dla gości rewelka,to nie zwykła hutura to prawdziwa muza
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aldona i Łukasz
Gość






PostWysłany: Wto 22:14, 21 Cze 2011    Temat postu:

O!!! Orinoko mile wspominamy, nasze wesele wspaniałe uświetnili. Chwalić ich można bez końca . Gorąco polecamy
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P Młody
Gość






PostWysłany: Pon 19:39, 01 Sie 2011    Temat postu:

Do tych pochwał na temat Orinoko muszę się dołożyć,Grali u nas na weselu 16 lipca. Napiszę krótko są wspaniali
Pozdrawiamy Mariusz i Aneta
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gostek weselny
Gość






PostWysłany: Pon 8:00, 26 Wrz 2011    Temat postu:

Byłem widziałem i słyszałem Orinoko jest OK
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luzik
Gość






PostWysłany: Czw 9:27, 19 Sty 2012    Temat postu:

Orinoko jest spoko ,luz na bombie
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzechu




Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 21:37, 11 Paź 2012    Temat postu:

Polecam również Orinoko. Grali u nas na weselu we wrześniu. Grają - nie odtwarzają, jak niektórzy. Goście zachwycenie, my zresztą też Smile. Parkiet praktycznie pełny, tańczyli młodzi jak i starsi, rozkręcili nasze wesele. Grają praktycznie wszystko pop, rock, disco, disco polo. Zabawiali gości przy stołach. Ja lubię też kawałki rockowe i byłem pod wrażeniem jak zagrali Metallicę - "Nothing Else Matters" - ładnie gitary chodziły.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Irek
Gość






PostWysłany: Pon 14:11, 30 Gru 2013    Temat postu:

Zespolik miły i da się słuchać,widać że nie udają ,robią super robotę.zespół Orinoko stawiał bym na czele wszystkich zespołów jakie słyszałem,a słyszałem ich dużo.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwesrtowicz
Gość






PostWysłany: Wto 14:14, 07 Sty 2014    Temat postu:

Właśnie chciałbym napisać swoje wrażenia z zabawy sylwesetowej gdzie akurat grał zespół Orinoko w Dworku Vesaria w Lublinie.Zabawa przednia Sala wyśmienita na wielkie bale a zespół Orinoko pasował tam jak ULAŁ.Byli niesamowici repertuar dobrany nie tylko disco polo jak inne zespoły ale też inna wspaniała muzyka która porywała do tańca wszystkich gości.Wykonanie muzyczne jak i wokalne na najwyższym poziomie dla mnie i mojej partnerki to artyści.Ale basista pan Kamil ma głos jaki można usłyszeć na prawdziwych koncertach nie ujmując głosu reszcie zespołu .
Zespół Orinoko poprostu rewelacja Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PanPepe




Dołączył: 14 Cze 2014
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 19:51, 14 Cze 2014    Temat postu:

Jeżeli to nie jest tajemnica czy możecie napisać jak się cenią za 2 dniowe wesele ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna i Karol
Gość






PostWysłany: Śro 11:47, 02 Lip 2014    Temat postu:

W czerwcu gościliśmy na naszym weselu w Lublinie zespół Orinoko,ogólnie to brak słów tylko super super super,za taką muzę o cene się nie pyta bo to co oni robia warte jest każdej kasy.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Już Małżeństwo
Gość






PostWysłany: Pią 9:33, 11 Lip 2014    Temat postu:

Perełka z Orinoko
hej, zespół to temat, który spędzał mi sen z powiek przed weselem. Jestem świeżo po ślubie i chciałabym podzielić się z Wami info, na temat zespołu, który znalazł mój narzeczony. co było dla nas ważne - chcieliśmy by zespół był z werwą, z trąbką, akeordeonem, żeby umieli śpiewać, by cieszyli się tym co robią, by zabawiali goście do nich wychodzili. by grali fajną taneczną muzykę. Nie wiem dlaczego ograniczylismy się do rynku chełmskiego i z barku laku, po poleceniach znajomych wybraliśmy zespół chelmski. nie powiem jaki, ale podobno mieli być super. wpłaciliśmy zaliczkę i liczyliśmy, że jakoś ro będzie. jednak youtube i film, który ten zespół zamieścil wzbudzał nasze zaniepokojenie - oni nie umieli śpiewać to amatarzy, którzy mieli miny jakby byli na stypie Sad ( koniec końców zrezygnowaliśmy z nich, zaliczka przedpła i mój narzeczony przeszukał cały rynek lubelski i znalazł perełkę - to Orinoko. Zespół, w którym jest Pan Marek, ktory gra na akordeonie i zachęca gości do zabawy, jest jego syn, którego głos zachwycił wszystkich (jest jednym z 20 najlepszych solistów w europie, jak spiewa przechodzą ciary - to cytat moich gości). Naprawdę grali super i cieszyli sie tym! to była przyjemnośc, zresztą obsługa sali, która słucha różnych zespołów mówiła, skad ich wzięliście, byli super! generalnie polecam - wyjście szukania poza chełm, a orinoko z własnego doświadczenia Smile
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka@Krzyś
Gość






PostWysłany: Pon 22:25, 28 Lip 2014    Temat postu: zespół Orinoko

Zróżnicowany repertuar, który zadowoli każdego, sympatyczni i profesjonalni wykonawcy. Szczerze polecamy Zespół Orinoko:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.slubiwesele.eu Strona Główna -> Forum ślubne - Lublin Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin