Forum www.slubiwesele.eu Strona Główna www.slubiwesele.eu
Forum i portal Ślub i Wesele
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kiedy?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.slubiwesele.eu Strona Główna -> Zaproszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnA
Moderator



Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 254
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 15:36, 15 Kwi 2006    Temat postu: Kiedy?

Kiedy, tzn. dokładniej: na ile przed ślubem będziecie zapraszać gości? Czy będziecie w różnym czasie zapraszać gości na wesele (np. wcześniej) i gości na ślub? Czy przewidujecie bardzo różne zaproszenia dla gości weselnych i dla gości ślubnych? (nie chodzi mi oczywiście tylko o różnicę polegającą na zdaniu: po uroczystości zaślubin zapraszamy do restauracji... itp.)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie 19:06, 16 Kwi 2006    Temat postu:

My zapraszamy 3 miesiace wczesniej ,sadze ze zaczniemy gosci,ktorzy zaproszeni sa na slub i wesela,a konczac na gosciach zapraszanych tylko na slub. Laughing zabaczymy jak wyjdzie to w czasie.Ale zaproszenia to u nas czysta formalnosc bo prawie wszyscy z rodziny wiedza juz o naszym slubie Wink
Zaproszenia bedziemy miec jednakowe,tylko tekst bedzie sie roznił. Wink
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnA
Moderator



Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 254
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 22:14, 17 Kwi 2006    Temat postu:

My też planujemy zapraszać gości tak mniej więcej na 3 miesiące wcześniej, czyli coś tak w czerwcu Smile Chociaż ja zaczęłabym już jakoś w maju, żeby mi rodzinka się na wakacje nie porozjeżdżała... Ale najpierw muszę zaliczyć podyplomówkę, a dopiero potem "pobawić" się w zapraszanie gości...
I Agus - tak jak u Ciebie (czyżby kolejna wspólna rzecz Twisted Evil ) - wszyscy wiedzą, że będą proszeni na wesele Smile
A gości ślubnych zostawiamy sobie na koniec - zaczniemy jakieś 2 miesiące przed ślubem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto 9:58, 18 Kwi 2006    Temat postu:

AnnA z now wspolna rzecz ,chce tez w maju zachaczyc pare osob,<bo np beda w tym czasie w Polsce itp.>A potem w czerwcu zaczne reszte ,tak jak ty jak skoncze podyplomowe Wink A gosci na slub zostawiam na koniec ,ale jak bedzie po drodze to zaprosi sie ich wczesniej,jakos to bedzie....
Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilkaa




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 404
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 11:36, 18 Kwi 2006    Temat postu:

Jejku... szybko zaczynacie... ja myślałam zacząć jakoś z końcem sierpnia co jest jakiej 1,5 miesiąca przed uroczystością... nie sądze żeby była konieczność wcześniej... no ale teraz zacznę się zastanawiać ;D

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aneczqa
Moderator



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 302
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 16:22, 18 Kwi 2006    Temat postu:

ja tez słyszałam ze wczesniej jak 3 miesiace przed uroczystoscia nie zaprasza sie (chociaz małe wyjatki moga sie zdarzyc) ale chyba1,5 miesiaca to za pozno... Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto 20:02, 18 Kwi 2006    Temat postu:

Ja osobiscie nie chciała bym sie dowiedziec tak pozno<1.5 miesiaca>
Wiesz jako kobieta musze sie przygotowac : solarium ,kreacja itp.
Wiec ja wiem z własnego doswiadczenia ze jak zaczniemy 3 miesiace wczesniej to bedzie akurat.przeciesz jednego dnia nie zaprosze wszystkicj mysle ,ze zajmie mi to około miesiaca. Wink
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnA
Moderator



Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 254
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro 22:39, 19 Kwi 2006    Temat postu:

Jak pisałam, my będziemy zapraszać gości weselnych w miesiącach maj/czerwiec, a gości ślubnych - tak jak się uda Wink przy czym ślub mamy we wrześniu. Nie uważam, żeby to było za wcześnie - goście muszą się przygotować: strój, fryzjer itd. Ale także zarezerwować sobie ten weekend właśnie na moją uroczystość - żeby np. nikt z gości nie wyjechał mi w tym czasie na wczasy, bo np. nie znał dokładnego terminu mojego ślubu... A wrzesień, to jeszcze miesiąc całkiem dobry na wyjazdy wakacyjne.
No i nie oszukujmy się - dajmy gościom czas na kupno nam prezentów Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią 22:27, 21 Kwi 2006    Temat postu:

AnnA to tak jak u nas wesele we wrzesniu i zaczniemy juz zapraszac na koniec maja i sadze ,ze przedłuzy nam sie do lipca ,bo w czerwcu mam egzaminy ,wiec napewno dosc duzo czasu nam odpadnie.
Wole wczesniej zaczac niz zapozno Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnA
Moderator



Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 254
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 23:23, 21 Kwi 2006    Temat postu:

Agus - bratnia duszyczko Laughing Po prostu identycznie - podejrzewam, że niektórych gości weselnych będziemy prosić w lipcu, właśnie ze względu moje egzaminy Cool Ale póki co ambitnie zaczynamy zapraszać już w maju Laughing

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilkaa




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 404
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 12:38, 22 Kwi 2006    Temat postu:

wow dziewczyny... zaskakujecie mnie... ja jeszcze nie ma zaproszen a Wy juz chcecie zaczynac zapraszac... Smile) no ale co tam.. u mnie w rodzinie nigdy nie bylo takiego wczesnego zapraszania i ja chyba nie mam zamiaru sie wylamywac.. i tak wszyscy wiedza kiedy jest slub wiec maja czas na zakup kreacji i inne takie o ktorych mowilyscie.. zreszta mi na kupno sukienki na impreze potrzebny jeden dzien - dlaczego wiec mam zakladac ze innym potrzebne az 3 misiace Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob 21:46, 22 Kwi 2006    Temat postu:

Ja tez nie mam jeszcze zaproszen ,ale zaproszenia to zaledwie tydzien.
Tylko musze podjac decyzje,a tu jest problem.....
emilkaa podziwiam Cie, ja czesto ma duzy problem z kreacja i z dodatkami bywa ,ze mam ochote skoczyc w przepasc Wink
Pozdrawiam Was dziewczynki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aneczqa
Moderator



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 302
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 10:09, 23 Kwi 2006    Temat postu:

No to tak to powiem wam, że kuzyn mojego narzeczonego ma ślub w czerwcu i zaproszen jak dotad nie dostał nikt z rodziny, nawet najblizszej. Data jest podana na 17 ale oficjalnie nikt nie jest zaproszony...no i teraz juz słysze duuuzo nieprzychylnych komentarzy na temat przyszłych małzonków(ja ich w ogole nie znam) i głownie ze sa nieodpowidzialni dlatego ze jeszcze nikogo nie zaprosili.


Zatem nak sobie mysle ze jednak te 3 miesiace to jest taki wystarczajacy termin Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie 21:56, 23 Kwi 2006    Temat postu:

Ja na ostatnie wesele zostałam poinformowama tel. miesiac w czesniej ,a za tydzien przysłali zaproszenia ,wiec nie miałam duzo czasu......
Uwazam to za mała nie odpowiedzialnosc,dla tego my bedziemy zapraszac wczesniej,wole wczesniej ,niz zapozno Razz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnA
Moderator



Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 254
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 16:09, 24 Kwi 2006    Temat postu:

Właśnie - już wolę ze 2 tygodnie "za wcześnie" zaprosić gości, niż za późno. Poza tym kiedy mamy już wszystko gotowe (no prawie Wink ) to na co mamy czekać? No a na dodatek wiem, że część rodzinki już nie może się doczekać zaproszeń na wesele Wink Więc nic innego nam nie pozostaje, jak zacząć zapraszać Laughing Laughing Laughing Już się cieszę Laughing Laughing Laughing

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.slubiwesele.eu Strona Główna -> Zaproszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin